Dzień Ślubu – Paula i Tomek

Zapewne zastanawiasz się jak może wyglądać dzień Waszego ślubu. Tego dnia dzieje się naprawdę wiele. Różne emocje towarzyszą Wam i Waszym bliskim – łzy szczęścia, radość ,wielki uśmiech i zaskoczenie. Na pewno nie jesteś w stanie zapamiętać wszystkich wydarzeń. Gdy emocje opadną, to zostaną Wam tylko cudowne wspomnienia i zdjęcia, które te wspomnienia będą pielęgnować przez lata.

Dzień piękny, słoneczny. Pogoda, jak gdyby była zamówiona specjalnie na tę okazję – a wiosna w tym roku nie rozpieszczała. Usiądź wygodnie i zobacz jak może wyglądać dzień Waszego ślubu.

wizyta u makijażystki

Anna Sass Obrycka

Przygotowania w domu

Dzień ślubu to wielkie święto rodzinne. Dom jest przystrajany, a w ogrodzie rozkwitają kwiaty. Przewodnim elementem dekoracyjnym były właśnie one. Na szczęście zdążyły rozkwitnąć tuż przed dniem ślubu.

Błogosławieństwo i wyjazd

To chyba jeden z najbardziej wzruszających etapów dnia ślubu. Rodzice błogosławią swoje dzieci, które wstępują na nową drogę wspólnego życia.

Kościół i ceremonia ślubu

Ślub odbył się w malutkim zabytkowym kościele w Strabli przy śpiewie chóru.

Życzenia

Tu najbardziej widać radość, gdy rodzina i znajomi życzą mnóstwo wszelkich wspaniałości.

Przywitanie chlebem i solą. Sala weselna.

Tradycyjnie wesele zaczyna się od przywitania chlebem i solą. Na sali nie mogło zabraknąć kwiatów, które były motywem przewodnim. Na gości czekały własnoręcznie przygotowane upominki. O mnie również Państwo Młodzi nie zapomnieli – dziękuję 🙂

Pierwszy taniec

Zabawę weselną zaczyna pierwszy taniec Państwa Młodych. Potem już wszyscy bawią się do białego rana.

Zabawa weselna

Taneczne rytmy, kolorowe światła i różne zabawy integrujące gości prowadzone przez DJa/Wodzireja. Zabawa i wielkie emocje do białego rana.

Oczepiny i tort weselny

Na oczepinach nie może zabraknąć rzutu welonem i muchą. Gdy zabawy oczepinowe się kończą wjeżdża tort weselny.

Dzień ślubu – co przed?

Zanim nadejdzie długo oczekiwany dzień ślubu warto umówić się na sesję narzeczeńską. To wspaniała pamiątka oraz idealny sposób by wykorzystać zdjęcia do stworzenia indywidualnych zaproszeń lub prezentacji. W trakcie sesji będziemy mogli się lepiej poznać, dzięki czemu stres w trakcie dnia ślubu na pewno będzie mniejszy.