Oferta fotograficzna

Fotografia, fotografia i jeszcze raz fotografia…

Zajmuję się zatrzymywaniem klatek z życia. Jestem obserwatorem każdego etapu egzystencji człowieka. Każdy typ fotografii rzuca pewne wyzwanie. Staram się sprostać każdemu powierzonemu zleceniu. Nie ograniczam się tylko do jednego typu fotografii. Głównym obszarem działania jest fotografia ślubna, fotografia chrztu oraz fotografia wnętrz. Ponadto oferta fotograficzna obejmuje: fotografię rodzinną, połowinki, studniówki, portret, architektura…

Pliki cyfrowe, galeria internetowa, odbitki, albumy, fotoksiążki…

Każda oferta jest indywidualna. To od Ciebie zależy co otrzymasz. Pliki cyfrowe do ściągnięci z internetu lub dostarczone na indywidualnie zaprojektowanej płycie DVD. Tradycyjne albumy z wklejonymi odbitkami lub specjalnie zaprojektowana fotoksiążka. Indywidualna galeria w internecie zabezpieczona hasłem, którą możesz udostępnić swoim bliskim. Sprawdź ofertę ślubną jaką przygotowałem specjalnie dla Was.

Sprzęt, który pozwala czuć się pewnie.

Tylko najwyższej klasy sprzęt renomowanej firmy pozwala czuć się pewnie i bezpiecznie. Łatwiej wtedy dąży się do doskonałości. Wtedy pozostaje tylko skupić się aby uchwycić ten moment nawet w trudnych warunkach.

ZACHOWAJ WAŻNE CHWILE I EMOCJE NA FOTOGRAFII

Emocje, radość, szczęście, wzruszenie, niezapomniane chwile. To wszystko warto zachować na fotografii. Zachowaj emocje, do których chętnie powrócisz w przyszłości.