Reportaż ślubny. Magdalena i Mateusz

Dzień ślubu Magdaleny i Mateusza był niezwykły. Dużo uśmiechu, dobrej zabawy i oczywiście wzruszeń.

Reportaż ślubny – przygotowania.

Reportaż ślubny zaczęliśmy w domu Panny Młodej – Magdaleny. Udekorowana balonikami klatka schodowa wskazywała drogę do do miejsca przygotowań. Suknia ślubna wisi już przygotowana. Muszę przyznać, że jej rodzina jest niezwykle wesoła. To wróżyło dobrą zabawę.

Gdy Panna Młoda była już gotowa, ruszyliśmy do małej wioski niedaleko Zambrowa. Tam czekał Pan Młody – Mateusz. Kilka detali, ubieranie i błogosławieństwo. Można wychodzić przy muzyce na żywo. Po drodze krótka przerwa na ostatni kawalerski toast.

Docieramy z powrotem do Białegostoku. Tam Młoda Para weźmie ślub. Pierwsze spojrzenie, błogosławieństwo, kilka zdjęć z rodziną i ruszamy do pobliskiego kościoła. Widać go z balkonu rodziców Pani Młodej.

Reportaż ślubny. Ceremonia ślubna w kościele.

Docieramy do udekorowanego już kościoła pw Matki Bożej Różańcowej w Białymstoku. Podpisy i krótka rozmowa z księdzem, który poprowadzi ceremonię ślubną. Rozmowa pozwoliła rozluźnić nieco stres. Pannę Młodą do ślubu poprowadził Tata.

Już po ceremonii, na nowo zaślubionych małżonków czekał tunel stworzony z róż uniesionych nad ich głowami. Goście powitali Parę Młodą sypiąc ryżem na szczęście i puszczając bańki mydlane. Szybkie zdjęcie grupowe i życzenia. Wszystkiego najlepszego!

Reportaż ślubny. Wesele – Dworek Tryumf w Księżynie.

W Dworku czekał na Parę Młodą czerwony dywan. Powoli przyjeżdżali kolejni goście. Gdy już wszyscy na miejscu przyjechała Para Młoda. Tradycyjne przewianie chlebem i solą oraz tłuczenie kieliszków. Pierwszy toast na cześć Młodej Pary. Pierwszy taniec i można bawić się do białego rana.

Zanim jeszcze nie zrobiło się całkowicie ciemno, wyszliśmy na Hotelowe Ogrody. Chwila oddechu, możliwość pobyć sam na sam i krótka sesja zdjęciowa w dniu ślubu. Potem dołączyli goście aby zrobić zdjęcie z Parą Młodą.

Wracamy na sale, aby bawić się dalej. Tort weselny, oczepiny i zabawy.

Dziękuję, że mogłem być Waszym Fotografem Ślubnym.