Reportaż ślubny – Marta i Rafał

Dzień ślubu Marty i Rafała był bardzo słoneczny i ciepły. Na niebie delikatne, rozmyte przez wiatr chmury. Zobacz reportaż ślubny widziany moim obiektywem.

Reportaż ślubny – przygotowania i błogosławieństwo

Przygotowania Panny Młodej oraz Pana Młodego w domach rodzinnych. Przystrojone płoty, przyozdobiony samochód. Jeszcze ostatnie poprawki. Narzeczeni ubierają swoje stroje ślubne. Błogosławieństwo Pana Młodego i wyjście z domu przy muzyce granej na żywo. Samochód ledwo ruszył i nieunikniony postój. Brama tuż za płotem. Można jechać dalej. Po drodze krótki postój. Ostatnie kawalerskie. Dojeżdżamy do Panny Młodej. Błogosławieństwo i wyjazd do kościoła na ceremonie ślubu.

Ślub w kościele i życzenia

Sakramentalne „Tak” narzeczeni wypowiedzieli w kościele w Kuleszach Kościelnych. Po Mszy Świętej goście złożyli życzenia nowożeńcom.

Zabawa weselna, Oczepiny i tort

Gdy najserdeczniejsze życzenia zostały już złożone, Państwo Młodzi oraz goście udali się na salę bankietową Prokop i Syn w Rutkach. Rodzice przywitali nowożeńców chlebem i solą. Toast powitalny i pierwszy taniec. A potem tańce przy muzyce granej na żywo. W trakcie wesela nie mogło zabraknąć różnych zabaw integrujących rodziny i przyjaciół. Oczepiny. Rzut welonem i muchą. Potem zabawy i wjeżdża tort.

W tym momencie kończy się mój dzień. Goście bawią się dalej, a mi zostaje bezpiecznie wrócić do domu – do rodziny. Mam nadzieję, że nie nudziliście się przeglądając kolejne zdjęcia.

Zobacz jeszcze:

Plener ślubny. Marta i Rafał.

Album ślubny. Marta i Rafał.